Yazarlarımız

Uyanın

Ülkemizi üç gündür esir alan orman yangınları ve aşılama programının tek bir elden çıktığını söylesem eminim inanmayacak ve bunun bir palavra olduğunu söyleyeceksinizdir. Ama mutlak gerçek bu!

Hem sadece Ülkemiz değil dünyanın bir çok bölgesi yanıyor. Güney Avrupa, Kuzey Avrupa, Afrika, Doğu Asya, Avustralya ve Amerika. Evet bunların hepsi yanıyor. Ama öyle sandığınız gibi basit bir şekilde oluşan yangınlar gibi değil. Sıra dışı, Sistematik, bir olay var. Her şey basit bir kundaklamadan ibaret değil.

Ülkemizde yangınların ilk çıktığı iki gün hepimiz büyük ihtimalle Terör örgütleri tarafından kasıtlı olarak çıkarıldığını düşünmüştük. Evet teröristler tarafından yapılıyor ama içimizdeki teröristler tarafından değil.

Bunlar, tüm dünyaya hegemonyasını koymuş teröristlerdir. Ülkelerde kaoslar çıkararak, afetleri tezgahlayarak, hatta hastalıkları koordine ederek belli bir amaca hizmet eden teröristler…

Rothschild ailesinin sahibi olduğu The Economist dergisinin 2021 yılı için hazırladığı kapağı detaylıca incelediyseniz, muhtemelen bu yıl içinde orman yangınlarının olacağını da tahmin ediyordunuz.

Kapakta bir slot makinesi ve bu makinenin ekranında 4 bölüme ayrılmış çeşitli semboller yer alıyor.

Önemli olan sembollerin verdiği anlamlar aynen şöyle;

Aşılamanın devam edeceği, Amerika’nın parçalanacağı, Çin ve Amerika arasında enerji kaynakları hakkında sorunlar yaşanacağı, petrol ile bağlantılı olan doların değerinin rüzgar enerjisi gibi yenilenebilir enerji kaynaklarının ön plana çıkması ile düşeceği ve ORMANLARIN YANACAĞI.

Bir diğer dikkat çeken kapak ise henüz geçen hafta yayınlanan yine The Economist’in Temmuz ayı son hafta kapağıydı. Bu sefer kapakta, deniz sularının üstünde oturan penguenler bir TV ekranından yangını izliyordu.

All editions | The Economist

Penguenleri denizde eğlenen tatilciler, izledikleri yangın ise baş uçlarında meydana gelen orman yangını olarak anlayabiliriz. Küresel ısınmaya da değinilmeye çalışılan bu resim de gizli olan anlam budur.

Yangınların bu büyük teröristler tarafından kasıtlı olarak çıkarılmasını anlayabiliyoruz.

Covid oyunu ile insanları büyük bir darbe vuran küreselcilerin ikinci darbesinin aşı ile olacağını sürekli söylüyorum. Ne yazıkki bunları söyleyincede Komplo Teorisi oluyor. Ama yeteri kadar dünya sistemini ve düzenini araştırma becerisini gösterdiyseniz sizde bu düşünceler içinde olacaksınız. Çünkü bunlar uydurma değil gerçeğin ta kendisi.

Evet aşılama ile tüm dünyayı elden geçiren küresel teröristler, sürekli farklı versiyonlar üreterek hastalığın ömrünü uzatıyor ve bu şekilde 3., 4. Dozlara kadar aşılamayı yapabiliyorlar. Gerçi ne fayda! CDC’nin yaptığı son açıklama aşıların Delta varyantına  karşı etkili olmadığını gösteriyor. Dünyanın bir çok yerinde aşılı insanların, virüsü yayma oranlarının %65’in üzerinde olduğu da bir gerçek.

Görüyorumki ülkemizde türlü türlü oyunlar yaparak insanları aşıya ikna etmeye çalışan kurumlar, şirketler, esnaflar da bir hayli çoğalmış. İnsanları aşı olmaya zorlayan bir sistem inşa edilmiş.

Özellikle Sn. Cumhurbaşkanı’nın Cuma çıkışı yaptığı konuşmasındaki, “Aşı olmayanlara kısıtlamayı kabine toplantısında ele alacağız.” demesi beni fazlasıyla üzdü.

Lütfen Cumhurbaşkanım lütfen!

Ortada büyük bir oyun var. Aşıyı zorlamaya kalkmak, onların işini kolaylaştırır. Ülkemizin insanlarını onların eline atmayınız!

İnsanları bilmedikleri bir kimyasal almaya mecbur bırakmayınız!

Küresel gücün niyetlerine ulaşmasına yardımcı olmayınız!

Aşı oyunları yetmezmiş gibi şimdi de dünyayı aleve çeviren bu örgütü tanımanız gerektiğini defalarca söylüyorum kardeşlerim.

Çünkü içerideki maşaların bizleri oyalamasını bırakıp, dışarıda üzerimizde eli olan asıl katilleri görmemiz ve yaşananların büyük bir sistemdeki oyundan ibaret olduğunu görmemiz gerekiyor. Sadece biz mi? Hayır!

İlk önce Devletimizin sonrasında halkın bu gerçekleri görmesi, bu yaşananlara karşı sert bir tepki göstermesini sağlayacaktır.

Aksi takdirde ormanlarımız yanmaya, bedenlerimiz ele geçirilmeye, yaşamımız dizayn edilmeye devam edecektir.

Ha bu arada, ben asi ve her şeye aykırı bir teorisyen değilim. Hikayeler uydurarak komplo da yazmıyorum.

Sadece yaşanan büyük çaptaki oyunların farkında olan ve kardeşlerini uyarmaya çalışan bir tebliğciyim. Uyanın.. Uyanalım..

Selametle..

 

Seslimakale.com.tr

Bir Cevap Yazın