Yazarlarımız

“Ne Ukrayna, Ne RUSYA Bizim Tarafımız HAKTIR.”

Değerli okuyucularımız,
Uzun zamandır AB ülkeleri başta olmak üzere ABD öncülüğünde NATO ülkelerinin de devlet başkanları ve önemli kurum ve kuruluşlarında UKRAYNA devlet başkanını Rusya’ya karşı desteklediklerini hatta Ukrayna’nın kendilerine daha yakın olduğunu ileri sürerek UKRAYNA-RUSYA ilişkilerini bu günkü duruma (savaş durumu) soktular.
Ukrayna’da neler olmuştu kısaca hatırlayalım; Bir seçim yapılıyor halk başkanını seçiyor, ardından Soros darbe yapılıyor ve yine seçim ve ardından yine darbe. Yani halkın seçtiği kabul edilmiyor. Nedeni Rusya’ya yakın olması. Bu darbeleri yapan belli. ABD’nin arkasında olduğu Soros. Peki neredeler şimdi. Her şeye rağmen bunlar haklı oluyor nasıl tabi ki her zaman olduğu gibi yine medyaları ile. Ardından da Rusya suçlu neden darbeciye karşı geldiği için ve NATO’yu benim sınırlarıma yaklaştırma dediği için.
Bu nasıl bir rezalet yoksa nasıl bir adalet…
NATO’nun iki yüzlülüğünü artık herkes gördü. Bundan sonra NATO istediği darbeleri yapamayacağı netleşti.
Yalancı 20. yüzyıldan sonra dünya halkları NATO’dan onun yalan dünyasından, ikiyüzlülüğünden kurtulmak istiyor. NATO Ukrayna’yı kışkırttı ve geri çekildi yalnız bıraktı.
Bu günlerde herkesin sevgilisi, kahramanı Ukrayna Başkanı Volodimir ZELENSKİ. Kimse nasıl geldi kim getirdiğinden söz etmiyor. ABD uşağı olduğunu kanıtladı denilen her şeyi yaptı ve Batının sözünden çıkmadı, amma halkını felakete sürüklediği yollara düşürdüğünü hiç kimse konuşmuyor.
ABD nin adeta peykinde hareket eden NATO’ya üyelik için Ukrayna’ya zaman zaman olumlu sayılabilecek yanıtlar vererek oyalama taktiği gütmüş Ukrayna’nın her türlü baş vuru ve müracaatlarını bekle gör politikası ile askıda tutmuştur. Aynı takti AB de yaptı ve RUSYA karşısında Ukrayna’yı yalnızlığa iterek adeta bir canavarın önüne yem olarak atmaktan hiç de tedirginlik duymadılar. Tüm bu sahte ve iki yüzlü politikalara güvenerek aldanan UKRAYNA devlet başkanı Putin’e karşı almış olduğu tavır ve dikleşmesinin faturasını bu gün Milleti ile birlikte oldukça ağır bedellerle ödemeye başladı.
Yakın geçmişte Türkiye Cumhurbaşkanımıza söylemediği etmediği küfürler kalmamıştı, ya şimdi Recep Tayyip ERDOĞANI azından düşürmez oldu. Unutmadık, Unutmayacağız…
Batı dünyanın gözü önünde iki kardeşi bir birine yine kırdırıyor. Bu gün Rusya-Ukrayna aynı kök ve kültüre sahip aynı geleneklerle devlet olmuş UKRAYNA halkı güçsüz, zayıf, cılız bir çocuk durumuna sokulduktan sonra savaş şartları nedeniyle ülkesini terk etmek zorunda kalan an itibariyle mazlum sivil UKRAYNA vatandaşlarını belirli sayıya kadar lüks otellerde misafir etiklerini beyan eden AB ve AB üyeleri ülkeler savaşın ileriki bölümlerinde meydana gelecek daha büyük göç hareketleri konusunda sözde aynı kan ve inanca sahip oldukları Ukraynalı göçmenler için ne yapacaklar, nasıl yardım edecekler, ne kadar dayanacaklar hep birlikte göreceğiz.
Birinci ve 2. Dünya savaşları sonucunda kurulan yeni dünya düzenlerinin içinde bulundukları emperyast, sömürgeci ve ırkçı ayrılıkçı politikaların menfaat çatışmları ile meydana gelen savaşlardan sonra özellikle BALKANLAR, KAFKASLAR, ASYA, AVRUPA ve AFRİKA kıtalarında yaşanan savaşlardan kaçarak kendilerine güvenli yer ve mekan arayan insanlığı din, dil, ırk ayrımı gütmeden yaklaşık yirmi milyonu aşkın insana kucak açıp bağrına basarak yıllardır kendi vatandaşı gibi koruyup kollayan her türlü güvenlik ve insani yaşam şartlarını sağlayan nerede bir afet yada kaza ile karşı karşıya gelen tüm insanlığın imdadına şefkat ve merhametiyle koşan güçlü, kadim, mazlumların tek umudu “TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ olmuştur. AZİZ TÜRK MİLLETİ”nden kendilerini sözde Batılı, medeni, güçlü, insan haklarına saygılı olduklarını iddia eden ABD, NATO ve NATO üyeleri ile AB’ye üye olan devlet ve tebaalarının an itibariyle dahi eleştirerek tenkit ettikleri AZİZ TÜRK MİLLETİ ve GÜÇLÜ KADİM TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ’nden öğrenip ders alacakları özellikle insan hakları ve insanlık adına çok şeyler var.
Türkiye Cumhuriyeti Rusya ile 12 stratejik anlaşma imzalamış ve Çin ile imzalamış olduğumuz 200 anlaşma üzerine en önemlilerden İPEK YOLU projesi ortaya çıkmıştır.
Evet, 500 yıl önce değiştirdiğiniz yolları geri getiriyoruz. Bu yolun adı da TÜRK YOLU dur.
Osmanlı’nın elinde olan yollar tekrar geri dönüyor.
Hatırlayalım 500 yıl önce Osmanlının üzerinden geçiyordu ticaret yolları ve Osmanlının en büyük mali kaynaklarıydı. Batı Ticaret yollarını değiştirerek sömürgeciliği ve zenginlikleri artarken Osmanlı zayıf düştü.
İşte şimdi ona karşı da bir düzen oluşuyor ve NATO yıllardır bunu engellemeye çalışıyor. Nafile,
PEKİN-LONDRA hattını engelleyemeyeceksiniz.
Bu gün Rusya’yı kuşatan iradeye el koyan bir NATO var Rusya buna karşı savaşıyor. Yıllarca hakikati öğrenmenin çaresi yoktu… Çünkü bugün de olduğu gibi bütün medya aynı şekilde yayın yapıyorsa insanların yapacağı bir şey kalmıyor. Medyalarda gördüklerini gerçek o zannediyor.
Dünyanın canavarı, şeytanı ve kan emici NATO’dur.
Biz Türkler tarafız biz tarafsız olamayız,
BİZ HAKKIN TARAFIYIZ. Bu ezelden beri böyledir.__
Bizler tekrar Horosan’ın İLİM-AKIL yolunu takip ediyoruz.
Atatürk’ün Maturidi diyanetine dönüyoruz. Bizler Türk Horosan’ı Ehlibeyt İslam çizgisinden, Arapçı emevik islam çizgisine doğru kaydık. İşte bugün buradan geri dönüyoruz.
Bizler bin yıllık bir dönüşümün tarihine tanıklık ediyoruz.
Türk Devletler Teşkilatının kuruluşunda şu yazıyordu:
“TÜRK DÜNYASININ YÜCE DÜZENİ”
Ardından KÜLYE’YE TOPLANAN HAZAR TÜRKLERİ, BÜTÜN TÜRKLER OĞUZ TÜRKLERİNE BİAT EDİYOR denildi.
Atatürk’ün şirinde dedi gibi;
Ey yığın yığın insan gafletleri
Yırtılsın gözlerdeki gafletten perde,
Dünya o zaman görecek hakikat nerede,
Evet önümüzde Petro dolar sistemi değiştiğinde her şey yeniden başlayacak…

Dijital para çıktığında bu sistemde parametreler temelden değişecek. İşte o zaman Türkiye’yi tutacak bir şey icat edilmedi dünya tarafından görülecektir. Türkiye Ekim 2023’e inşallah zirveyi yakalayacaktır.
Artık herkes eleştiriyi bıraksın, ben ne yaptım, ne yapabilirim sorusunu sorsun kendisine.
Şunu da unutmayınız NATO’nun son kozu Türkiye.
Şimdi de Türkiye’yi karıştırmaya gelecekler.
ABD’den dünya nefret ediyor.
Ey ABD; Artık dünyadaki tüm üstlerinizi geri çekme zamanınız geldi ABD kendi topraklarınıza dönme zamanı gelmiştir. Geç kalırsan kendi topraklarını da bulamayacaksın.
UKRAYNA – RUSYA savaşında TÜRYE CUMHURİYETİ Devleti’miz ve AZİZ MİLLETİMİZ ’in gösterdiği refleks ve bitaraf olarak uyguladığı tavrı kalpten destekliyor. Önümüzde Dünyanın çaresizliğini Rusya’nın üzerine yıkmaya çalışacaklar. Başta mazlum ülkeler olmak üzre tüm Dünya da barış ve huzurun tesis edilmesini diliyoruz.
Sonsuz saygı ve muhabbetlerimizle.

Bir Cevap Yazın