Güncel

“TÜRKLERİN BİRLEŞTİĞİ TÜRK YOLU” ULUSLARARASI FUARDA

www.turkyolu.org 

“TÜRKLERİN BİRLEŞTİĞİ TÜRK YOLU” Dergimiz,
İstanbul’da tarihi “SİRKECİ GARI”nda düzenlenen11. Uluslararası Dergi Fuarı’nda Türkiye’de bulunan takipçileri, Türk Dünyasının araştırmacıları ve tüm dünya okurları ile buluşarak onlarla büyük bir şevk ve heyecanla kucaklaşıyor.

“TÜRK KONSEYİ STRATEJİK ARAŞTIRMA PLATFORMU”
kurucusu ve başkanı, Murat ULUTÜRK Türk Dünyası sevdalısı gönüllü arkadaşlarının da güçlü destek ve yılmaz mücadele azimleri ile birlikte,
2021 yılı içerisinde “TÜRKLERİN BİRLEŞTİĞİ TÜRK YOLU” isimli süreli yılında yayın organını büyük onur ve gururla insanlığın hizmetine sundular.
Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) nın katkılarıyla Türkiye Dergiler Birliği tarafından düzenlenen 11. Uluslararası Dergi Fuarı’nda ilk defa katılmasına rağmen Tura katılan 30 ülke ve bunların temsilcileri 450 derginin içinde en büyük ilgiyi görerek Fuarın parlayan yıldızı olmayı başardı.

Bir 1 kişi ve yazı görseli olabilir

“TÜRKLERİN BİRLEŞTİĞİ TÜRKYOLU”
Türk Dünyasının sesi olmayı hedefleyen Dünya’da gizlenmiş tüm gerçekleri ortaya çıkartmaya çalışan dünyanın gerçek sesi olmak için tavizsiz mücadele vermekten kıvanç duyar. Türk Dünyası kültürünü ve tarihini okuyucularına korkusuz ve yalansız olarak HAK, HUKUK, ADALET, ÖZGÜR ve GÜZEL AHLÂK kural ve kaidelerinin gücüyle aktarır.
Türk Dünyasının tarihi, sosyal, kültürel, eğitim ve sanat gibi etkinlik ve çalışmaları ile ilgili haberleri yansız ve bağımsız olduğu kadar TÜRK-İSLAM alemi ve Mazlumlar söz konusu olduğunda tamamen yanlı ve bağımlıdır.
Kısacası,
“TÜRKLERİN BİRLEŞTİĞİ TÜRK YOLU”
Dergimiz, kadrosunda bulunan gerçek ilim ve bilim adamlarının muhteşem araştırmaları, ve makaleleri ile tüm “TÜRK DÜNYASI, MAZLUM MİLLETLER, TÜRK-İSLAM ALEMİ ve İNSANLIĞIN, İNSAN HAKLARININ” güçlü ve yaptırım gücü İLİM, BİLİM ve BİLGİ olan süreli ve sürekli yayın organı olarak hak ettiği yeri (ZİRVEYİ) muhteşem kadro ve ekibiyle alacaktır.

Bizlere destekleri ile güç veren uluslararası temsilcilerimiz ve yerli temsilcilerimiz ile birlikte tüm okurlarımıza teşekkür ediyor onlarla birlikte olmaktan şeref duyuyoruz.

“İYİ Kİ VARSINIZ SAYGIN OKURLARIMIZ.”
“NEN MUTLU TÜRKÜM DİYENE”
Saygı ve muhabbetlerimizle,
“TÜRKLERİN BİRLEŞTİĞİ TÜRK YOLU.”

www.turkyolu.org 

Bir 3 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

TÜRK YOLU DERGISI

www.turkyolu.org

Değerli Okuyucular,

Saygıdeğer Türk Dünyası ve Akraba Topluluklarımızın seçkin davetlileri 21 asır’ın biz Türkler için yaşanan olaylar ve gelişmeler muhteviyatında “TÜRK ASRI” olduğuna inanıyor ve bu asırda Türklerin güçlerinin artacağına yıldızların en parlak dönemini yaşayarak birlik ve beraberlik içerisinde dünyaya nizam verileceği günlerin çok yaklaştığını biliyoruz.

Bu ülküden hareketle tüm Türk Dünyası ve Akraba Toplulukları ile mazlum milletlerin ümitleri zalimlerin korkusu olan muhteşem Türk Milletinin güçlü ve secaatli sesleri olmak uzre “TÜRKLERİN BİRLEŞTİĞİ TÜRK YOLU DERGİMİZİ” sizlerin bilgi ve hizmetlerine sunduk.

Kuruluşumuzdan bu yana tüm dünya ülkelerinde özellikle Türk Dünyasında bizleri takip eden güç veren saygın Türk Dünyası ve Akraba Topluluklarının temsilcileri olan sizlere sonsuz teşekkürlerimizi iletiyor verdiniz desteklerin devamını diliyoruz.

Murat ULUTÜRK
Türk Yolu Dergisi Sahibi
www.turkyolu.org

Bir 1 kişi ve yazı görseli olabilir

One thought on ““TÜRKLERİN BİRLEŞTİĞİ TÜRK YOLU” ULUSLARARASI FUARDA

  1. Çok değerli bilgi küpü derginiz ve saygın kadrosunu, cevval ekibinizi yürekten kutluyor başarı ve muvaffakiyetler diliyoruz. Vesselam

Bir Cevap Yazın